Przedstawiamy nowy sposób na zarabianie pieniędzy, tym razem na naukę języka angielskiego.

Let Me Speak (LMS) to aplikacja Solana learn2earn, która tworzy pierwszy metaverse do nauki języków. Interfejs aplikacji jest bardzo podobny do zwykłych programów do nauki języków, a LMS będzie konkurował z aplikacjami takimi jak Duolingo

Jak zarabiać na nauce języka?

Przyjrzyjmy się więc możliwościom zarabiania, które oferuje nam Let Me Speak.

Kupowanie postaci NFT – twojego awatara w tym metaverse.

  1. Ucz się angielskiego, zdobywaj nagrody i wymieniaj je na USDC
  2. Wynajmujemy naszą postać, otrzymujemy 50% nagrody. W metawersie Let Me Speak nazywa się to „stypendium”
  3. Posiadając dwie postacie o tym samym poziomie rzadkości, można wybić nowe NFT, aby sprzedać je na rynku

Let Me Speak

Let Me Speak

Na jednym koncie możesz używać od 1 do 4 postaci, natomiast możesz posiadać nieograniczoną liczbę NFT – resztę możesz wypożyczyć. Poza wynajmem mapa drogowa Let Me Speak wspomina o sprzedaży gruntów i nieruchomości, a także o dodaniu nowych języków.

Wszystkie nagrody są wydawane w tokenie LSTAR. Zespół obiecuje utrzymać swoją wartość w korytarzu między 2-3 centami, więc nie należy liczyć na pompę. Z drugiej strony pozwala nam to mieć nadzieję na względną stabilność wynagrodzeń w dolarach i obliczać długoterminowe zyski.

Sądząc po geografii przyciągniętych influencerów, Ameryka Łacińska jest postrzegana jako główny rynek dla Let Me Speak. Niewiele jest informacji o członkach zespołu, ale sami piszą, że wśród nich są byli pracownicy aplikacji do nauki języków (Bright, Lingualeo) oraz bankierzy inwestycyjni (Goldman Sachs, Merrill Lynch). Inwestorów projektu nigdzie nie wymieniono, ale zespół brał udział w ostatnich konferencjach Solana – to pozwala mieć nadzieję, że projekt jest godny.

Wnioskowanie

Przed zarejestrowaniem się w Let Me Speak warto przejrzeć ekonomię projektu i wybrać postać, która jest optymalna pod względem cech dla Twoich potrzeb. Teraz cena Uncommon NFT zaczyna się od 83 $, możesz od nich otrzymać 2-3 $ dziennie. Najtańsze Legendary kosztują 1800-1900 dolarów i przynoszą 20-30 dolarów. Tak więc rzeczywisty zwrot z tytułu Niepospolitych postaci w scenariuszu podstawowym wynosi 30-40 dni, Legendarny – 60-90 dni.